Įrašas paskelbtas: 2016.08.04
HARTMANN TRESORE

HARTMANN TRESORE seifai jau Lietuvoje!

Didžiausias prekybos seifais tinklas SAFFORT pristatė išskirtinį seifų gamintoją Lietuvos rinkoje – vokiečių kompaniją HARTMANN TRESORE.

HARTMANN TRESORE – kompanija, veikianti jau daugiau nei 150 metų. Šio gamintojo seifai yra išskirtinės kokybės, saugumo lygio, dizaino. Unikalūs techniniai sprendimai – atitinka geriausias vokiečių inžinierijos tradicijas. Visi seifai sertifikuoti pagal Europos sąjungoje paplitusius standartus EN14450 ir EN1143-1. Dar vienas išskirtinumas, kad dauguma gamintojo seifų ne tik sertifikuoti, kaip apsauginiai, bet sertifikuoti ir kaip priešgaisriniai seifai. Tai yra apsaugo ir nuo įsilaužimo, ir nuo ugnies. Tai labai svarbu nes mūsų turtui grėsmę kelia ne tik vagys, bet ir gaisras. Dažnai gaisras pridaro daugiau žalos nes sunaikina mums brangius dalykus, kaip kad brangias nuotraukas, dokumentus, kas vagims ne visada būna įdomus grobis. Tad seifas, saugantis ir nuo ugnies visada yra rekomenduojamas pasirinkimas.

 

Bendrai HARTMANN TRESORE seifai skirti pasiturinčiam pirkėjui, kuris nori geriausios kokybės, kurią mūsų rinkoje galima rasti.

 

HARTMANN TRESORE išsiskiria ir tuo, kad turi labai prabangių seifų liniją “Signature”. Kiekvieną seifą pirkėjas gali susikomplektuoti pagal savo reikalavimus ir pasirinkti ne tik dydį, spynos tipą, saugumo klasę, apsaugos nuo gaisro lygį, bet ir daug kitų parametrų, kaip kad seifų vidaus apdaila, vidaus įranga. Seifas gali būti sukomplektuotas su skirtingu lentynų skaičiumi, su laikrodžių judesio mechanizmais (http://www.saffort.lt/laikrodziu-judesio-mechanizmai ), dėžutėmis papuošalams, atskirais rakinamais seifais seifo viduje ir pan, gali būti padengti prabangia vidaus apdaila. Prabangių seifų segmente HARTMANN TRESORE seifai žiūrint į Europos rinką pasižymi ir labai vertę atitinkamčiomis (“įperkamomis”) kainomis. Mat yra ir tokių seifų gamintojų, kurių prabangų seifą įsigysi už prabangaus automobilio kainą, kas Lietuvos rinkoje turbūt nebūtų geidžiamas pasirinkimas. HARTMANN TRESORE prabangius seifus susikoplektuosite iš tokių elementų ir už tokią “protingą” kainą, kokią būsite linkę tokiam pirkiniui skirti.

D 112-05 Hartmann-Tresore

HARTMANN TRESORE seifus rasite “čia“.

 

Seifai.lt rekomenduoja HARTAMNN TRESORE seifus kaip gerą pasirinkimą pasiturinčiam pirkėjui, ieškančiam aukščiausios kokybės už “protingą” kainą.

 

Seifai.lt

Apie autorių

Povilas Skrodenis

Komentarų: (0)

Comments are closed.