Įrašas paskelbtas: 2011.12.05
Sertifikuotas apsauginis ir priešgaisrinis seifas.

Geriausias būdas apsaugoti Jūsų brangiausią turtą, pinigus, dokumentus ar brangenybes – laikyti juos seife. Patikimas ir išorės poveikiams atsparus seifas, tai Jūsų turto saugumo garantas. Taigi kokį seifą reikėtų pasirinkti norint užtikrinti visišką Jūsų turto apsaugą?

Pagrindinės priežastys dėl kurių gali nukenteti Jūsų turtas yra vagystės, įsilaužimai ir grobimas. Nuo šių grėsmių Jūsų turtą patikimai apsaugo dauguma šiuolaikinius saugumo standartus atitinkančių seifų, tačiau ar tik dėl šių priežasčių gali nukentėti Jūsų pinigai, svarbūs dokumentai bei brangenybės?

Ugnis kelia ne ką mažesnę grėsmę Jūsų turto saugumui. Gaisro atveju nuo šios stichinės nelaimės neapsaugotas seifas neužtikrins patikimos Jūsų turto apsaugos ko pasekoje Jūsų pinigai bei dokumentai gali stipriai nukentėti. Apsaugoti juos nuo visų įmanomų grėsmių galite tik laikydami savo turtą nuo gaisro apsaugotame seife. Sertifikuotas apsauginis ir priešgaisrinis seifas užtikrinis Jūsų turto saugumą tiek gaisro tiek ir plėšimo atveju, todėl Jūs galėsite būti ramūs dėl savo pinigų bei brangenybių saugumo.

Sertifikuotas apsauginis ir priešgaisrinis seifas Jūsų turtą saugo ne tik gaisro, tačiau ir visų kitų grėsmių atveju – vagystės, plėšimo, grobimo, taip pat yra atsparus ypač stipriems smūgiams, todėl atitinka visus aukčiausius saugumo reikalavimus. Nesvarbu ar Jums reikia apsaugoti asmeninį ar Jūsų įmonės turtą – apsauginis / priešgaisrinis seifas yra efektyviausia apsaugos priemonė nuo betkokių išorės grėsmių.

Gaisro ar įsilaužimo pavojus yra nenuspėjamas, todėl pasirūpinti savo turto saugumu ir apsidrausti nuo galimų nelaimių ne tik patartina, tačiau ir būtina. Priešgaisriniai seifai – patikima Jūsų pinigų, brangenybių, svarbių dokumentų bei kito Jums brangaus turto apsaugos priemonė.

Nuo ugnies, smūgių bei įsilaužimo apsaugantis seifas užtikrins Jūsų turto saugumą bet kokioje situacijoje – ištikus nelaimei bei vagystės atveju Jūs galėsite būti tikri, kad jam negresia joks pavojus. Geras priešgaisrinis seifas užtikrina apsaugą gaisro atveju net kai išorėje temperatūra pakyla iki 1500 laipsnių.

Priešgaisrinis seifas su dvigubo plieno durelėmis taip pat atlieka ir prevencinę funkciją – atbaido galimus įsilaužėlius. Taip pat aukčiausius saugumo reikalavimus atitinkantis seifas – draudimo išmokos garantas. Vagystės ar plėšimo atveju nukentėjus Jūsų turtui ar jį praradus, draudimo kompanija padengs Jūsų nuostolius. Patikimo seifo įsigijimas ir savo turto saugumo užtikrinimas draudimo bendrovei yra geriausias įrodymas, jog žala buvo padaryta ne dėl Jūsų aplaidumo.

Dainius Misiulis

Apie autorių

Dainius Misiulis

UAB MOTUSA projektų vadybininkas. Saugumo ir priešgaisrinės apsaugos srityje Dainius dirba jau daugiau nei 12 metų, per tą laiką apsaugojo tūkstančius privačių būstų bei administracinių patalpų durų. Specializuojasi seifų, elektroninės apsaugos bei elektroninių spynų srityje.

Komentarų: (0)

Comments are closed.