Įrašas paskelbtas: 2016.08.26
Slovakijos gamintojo Safetronic seifai jau Lietuvoje

Slovakijos gamintojo Safetronic seifai jau Lietuvoje

 

Prekybos seifais tinklas SAFFORT pristato slovakų gamintojo Safetronics seifus. Safetronics – jau daugiau nei 20 metų Slovakijoje gamina seifus ir sėkmingai jais prekiauja įvariose Europos šalyse: Slovakijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Serbijoje, Slovėnijoje, Jukgtinėje Karalystėje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje. Nuo šiol su Saffort tinklo pagalba Safetronics seifai bus papildomai parduodami ir Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje.

 

Viso SAFFORT Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje prekiauja 48 skirtingų modifikacijų Safetronics seifais, kas reiškia, kad šis gamintojas yra šeštas dižiausias Saffort asortimente.

 

Kuo pasižymi gamintojas? Safetronics seifai yra sertifikuoti pagal Europos sąjungoje galiojančius standartus EN14450 ir EN1143. Gamintojas dažnai komplektuoja seifus su daugiau nei viena spyna, kas pakankamai unikalu. Taip pat galima pastebėti aukščiausios kokybės bei atsparumo įbrėžimams seifų padengimą, dėl kurio seifai atrodo unikalaus dizaino.

 

Safetronic turi išskirtinai stiprią liniją sertifikuotų seifų, skirtų saugoti ginklams. Tokie seifai gali būti rakinami seifine spyna arba elektronine ir seifine spyna – kas, įvertinus, kad seifą saugo net dvi spynos, ženkliai padidina seifo saugumą.

 

Safetronic seifai parduodami už konkurencingas kainas, kas reiskia, kad tai geras pasirinkimas ir už kiekvieną išleistą Eurą mes gauname vertę atitinkantį produktą. Tad Safetronics seifus rekomenduojame kaip gerą pasirinkimą ieškančiam kokybiško produkto už konkurencingą kainą.

 

 

Seifai.lt

Apie autorių

Povilas Skrodenis

Komentarų: (0)

Comments are closed.