Seifai.lt – tai profesionaliai atrinkti, geriausio kokybės ir kainos santykio seifai namams ir biurui, pristatomi iš Vilniaus sandėlio per vieną dieną.

Reikalingas seifas? Neturite žinių apie tai, bet norite išsirinkti seifą namams ar biurui greitai ir paprastai bei gauti iškart? Tuomet Seifai.lt būtent Jums. Nuo 1998 metų prekiaujame seifais ir turime sukaupę didžiulę patirtį. Žinome, kurie seifų gamintojai yra patikimi, o seifai kokybiški bei turi geriausią kokybės ir kainos santykį. Tad į Seifai.lt būtent tokius, vertingiausius mūsų pirkėjui seifus ir atrinkome. Kas ne mažiau svarbu, visus seifus, kuriuos rasite Seifai.lt puslapyje, mes laikome savo sandėlyje Vilniuje bei, užsakius iki vidurdienio, pristatome kitą dieną, o kartais net tą pačią. Kiekvieną seifą, užsakytą Seifai.lt taip pat galima pasiimti pačiam sandėlyje Vilniuje iškart atlikus pirkimą internetu. Mes esame, kad Jūs gyventumėte saugiai ir tas saugumas būtų pasiektas iškart, o ne kažkada.

Dar nuo 1998 metų vystant seifų prekybą pastebėjome, kad retas pirkėjas yra seifų ekspertas ir retas nori labai įsigilinti į šį produktą prieš priimdamas sprendimą, kokį įsigyti. Dažniausiai žmogus nelabai žino, kokio seifo jam reikia, o tik įsivaizduoja, ką jame laikys ir kur seifas bus. Yra prekybininkų, kurie savo asortimente turi itin daug seifų, bet kai nori rinktis vieną ar kitą paaiškėja, kad dauguma jų yra užsakomi, reikia apmokėti už pirkinį, tada laukti 4-8 savaites, kol seifai bus pagaminti. Būna, kad gamyba užtrunka ilgiau, nei planuota ir pirkėjas galiausiai lieka nusivylęs, nes, net jei jis teisingai pasirinko, procesas yra tiesiog per ilgas. Juk saugumo reikia iškart, o ne kažkada.


Atrinkę geriausius produktus mūsų klientams kiekvienoje kategorijoje, garantuojame, kad kiekvienas euras, išleistas įsigyti seifą iš Seifai.lt bus išleistas optimaliai – gausite geresnį seifą nei kitur už išleistus pinigus arba tą patį seifą įsigysite pigiau, nei bet kur kitur. Pas mus kiekvienas seifas atvažiuoja be tarpininkų - tiesiai iš gamintojų į mūsų sandėlį, tad galime pasiūlyti itin geras kainas. Jei vis dėlto taip atsitiktų, kad tą patį produktą, tokiomis pačiomis sąlygomis rastumėte pigiau – mes gražinsime dvigubą skirtumą.

Jei renkantis Jums tinkamiausią seifą reikia pagalbos – nedvejokite – skambinkite į Seifai.lt ir mes suteiksime profesionalią konsultaciją.

Būkite saugūs!


Seifai.lt komanda