SEIFAI.LT – tai profesionaliai atrinkti, geriausio kokybės ir kainos santykio seifai namams ir biurui, pristatomi iš sandėlio Vilniuje.

Visas SEIFAI.LT esančias prekes turime vietoje, todėl galime užtikrinti greitą seifų pristatymą! TIK per 1 d.d.!

Dažnas atvejis, kai prekybininkai savo pasiūloje turi itin daug seifų, bet besirenkant vieną ar kitą paaiškėja, kad dauguma jų yra užsakomi, reikia apmokėti už pirkinį iš anksto ir tada laukti 4-8 savaites, kol seifai bus pagaminti ir pristatyti pirkėjui. Būna, kad gamyba užtrunka ilgiau, nei planuota ir pirkėjas galiausiai lieka nusivylęs, nes, net jei jis teisingai pasirinko, procesas yra tiesiog per ilgas. Juk saugumo Jūsų turtui reikia iškart, o ne kažkada vėliau.

Būtent todėl mūsų asortimente rasite tik tas prekes, kurios yra Vilniaus sandėlyje. Todėl nedvejokite ir užsisakykite patikusį modelį.

Jei renkantis Jums tinkamiausią seifą reikia pagalbos – susisiekite su mumis telefonu:  +370 5 2399333 arba el. paštu: [email protected] ir mes suteiksime profesionalią konsultaciją lietuvių, rusų, lenkų arba anglų kalbomis.

Pateikus užsakymą iki 12 val. užsakymą pristatysime sekančią darbo dieną.

Visų dydžių seifus pristatome tik už 3,90 eurų mokestį. O Jums pageidaujant galite užsisakyti prekių užnešimo paslaugą. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite informacijos skiltyje „Pristatymas“.