Seifai, kaip ir durys, gali būti rakinami skirtingų tipų spynomis. Seifų spynos skiriasi saugumu, naudojimo patogumu.

El. Parduotuvėje www.seifai.lt galite išsrinkti seifą su tokio tipo spynomis:

  • Raktinė

Privalumai: aukštas seifo saugumas, pakankamai gera kaina, labai paprasta naudoti.

Trūkumai: saugiai nepaslėpus rakto yra tikimybė jį pamesti, taip yra tikimybė, kad raktą ras kažkas kitas, arba sukurs kopiją.

Raktine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu esate užtikrinti, kad gerai paslėpsite raktą, taip pat jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose.

  • Raktinė ir mechaninė kodinė

Tai yra dviguba spyna, kuri rakinama seifiniu raktu, tačiau kad spyna atsirakintų dar reikia papildomai surinkti iš 3 ratukų susidedančią mechaninę kombinaciją (po 20 skirtingų padėčių kiekviename ratuke).

Privalumai: labai saugu nes tai du skirtingi užraktai viename seife, galimybė keisti seifo kodinę kombinaciją, paprasta naudoti.

Trūkumai: saugiai nepaslėpus rakto yra tikimybė jį pamesti, taip yra tikimybė, kad raktą ras kažkas kitas, arba sukurs kopiją, tačiau nežinant suktukų kombinacijos seifo nebus įmanoma atrakinti, todėl tai irgi galima įvardinti kaip privalumą. Kaina tokio seifo bus didesnė.

Raktine+kodine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu esate užtikrinti, kad gerai paslėpsite raktą, taip pat jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose.

  • Mechaninė kodinė

Privalumai: nėra mechaninio rakto, kurį reiktų nešiotis, aukštas seifo saugumas, galimybė keisti seifo kodo kombinaciją.

Trūkumai: seifą tikrai sudėtinga atrakinti nes reikia net tris kartus labai tiksliai pasukti ratuką į tam tikrą vietą, dažnai seifą atrakinti iš pirmo karto nepavyksta.

Mechanine kodine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose ar norite sudėtingo užrakinimo būdo.

  • Elektroninė

Seifas su tokia spyna atrakinamas teisingai surinkus skaičių kombinaciją (paprastai nuo 4 iki 10 skaičių).

Privalumai: aukštas seifo saugumas, galimybė keisti seifo kodo elektroninę kombinaciją, lengva naudoti.

Trūkumai: kas porą metų, priklausomai nuo naudojimosi seifu dažnumu reikia keisti spynos baterijas, kurioms nusėdus galima pajungti išorinį srovės šaltinį ir surinkus teisingą kodą atrakinti seifą. Taip pat kaina seifo su elektronine spyna yra didesnė.

Seifus, rakinamus elektronine spyna rinktis rekomenduojame nes tai patogiausia ir labai saugi spyna seifui.

  • Biometrinė

Biometrine spyna rakinami seifai atidaromi atpažinus piršto antspaudą.

Privalumai: inovatyvus ir saugus seifo užrakinimo būdas.

Trūkumai: svarbu įsitikinti ar seifas užprogramuotas skanuoti net tik piršto antspaudo raštą bet ir gylį. Kai skanuojamas tik raštas, labai lengva pagaminti savininko piršto antspaudo kopiją. Kitas tokios spynos trūkumas yra naudojimo nepatogumas nes dažnai tokia spyna nenuskaito piršto antspaudo iš pirmo karto. Taip pat kas porą metų, priklausomai nuo naudojimosi seifu dažnumu reikia keisti spynos baterijas, kurioms nusėdus galima pajungti išorinį srovės šaltinį ir surinkus teisingą kodą atrakinti seifą. Taip pat kaina seifo su biometrine spyna yra didesnė.

Apsilankykite www.seifai.lt ir išsirinkite poreikius atitinkantį seifą.

Reikalinga specialisto konsultacija?

Kreipkites +370 5 239 9333 arba  [email protected]

Pristatymas tik per 1 d.d.