Nemokamas grąžinimas

Seifai.lt – tai profesionaliai atrinkti, geriausio kokybės ir kainos santykio seifai namams ir biurui, pristatomi iš sandėlio Vilniuje per vieną dieną.

Nedvejokite ir išsirinkę Jums tinkamiausią seifą, drąsiai pirkite internetu, kadangi mes teikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją net mėnesį po pirkimo.

Nesvarbu kurioje Lietuvos vietoje gyvenate – seifą Jums pristatysime nemokamai, be jokių minimalių pirkimo sumų ar kitų išimčių. Jei dėl kokių nors priežasčių būtumėt nepatenkinti nupirktu seifu – drąsiai galite jį grąžinti. Seifai.lt Jums grąžins už seifą sumokėtus pinigus.

Viskas, ko mes prašome, tai, kad grąžintumėte pirkinį originalioje pakuotėje, prieš tai įsitikinę, jog jis tinkamos prekinės būklės. Norėdami grąžinti seifą, užpildykite grąžinimo formą.
Seifo grąžinimo kaštus apmoka Pirkėjas tik tuo atveju, jeigu seifas buvo pristatytas kokybiškas ir atitiko visus aprašymus esančius el. parduotuvėje, kitais atvejais grąžinimo kaštus apmoka Saffort.

 

Seifą gražinti galite per 30 dienų nuo pirkimo dienos.

Seifas turi būti tokioje prekybinėje būklėje kokį Jūs jį gavote bei supakuotas originalioje pakuotėje.

Gavus grąžintas prekes, jas patikrins SEIFAI.LT atstovai. Po apžiūros pradedama pinigų grąžinimo procedūra, pinigai bus grąžinti į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Grįžti į viršų