1.  Išsirinkite prekes ir įdėkite jas į krepšelį

Kviečiame pasinaudoti prekių paieškos filtrais. Prekę galėsite įdėti į krepšelį paspaudę mygtuką "Į krepšelį".

2.  Užpildykite duomenis

Kad įsigyti seifą, nereikia registruotis, viskas paprasta! Tiesiog užpildykite kontaktinę informaciją ir pasirinkite vieną iš apmokėjimo būdų.

3.  Patvirtinimas el. paštu

Į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimo laišką. Kai išsiųsime prekę gausite papildomą informaciją apie siuntos numerį ir pristatymo terminą.

4.  Pristatymas

Seifus pristatome per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo gavimo.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu:  +37063311888  arba el.paštu [email protected] 

 

Kaip apmokėti?

  1. Galite apmokėti per internetinę bankininkystę. Pasirinkite banką, kuriame naudojatės interneto banko paslauga, ir Jums bus suformuotas pavedimas su reikiamais rekvizitais. Kai pavedimas bus atliktas galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą.
  2. Taip pat galite sumokėti per Payserą, Paypal sistemą.
  3. Apmokėti už prekes galite prekes pristačiusiam kurjeriui grynais arba kortele.  Už prekių atsiskaitymą kurjeriui yra įmamas papildomas mokestis, automatiškai įskaičiuojamas prie bendros pirkinių sumos užsakymo informacijoje.
  4. Galite pasirinkti mokėjimo būdą kortele.
  5. Galite apmokėti gavę išankstinę sąskaitą, t.y. mokėti pavedimu pagal mūsų atsiųstą sąskaitą (visą informaciją atsiųsime Jums el. paštu). Tokiu atveju bankinį pavedimą turėsite padaryti patys. Mes atliksime užsakymą įsitikinę, kad pinigai pervesti.

 

Jeigu turite nuolaidos kodą, nepamirškite juo pasinaudoti įrašę prie atsiskaitymo informacijos ir Jums bus pritaikyta papildoma nuolaida.

Sekite mūsų akcijas ir naujienas.